BRITISH CAR SP. Z O.O. +48 33 481 66 00

Nasz zespół

Nasz zespół

Pasja, energia, wysoki profesjonalizm i zawsze niezmiennie - indywidualne podejście do każdego Klienta. To zdanie charakteryzuje nasz zespół - całościowo i jednostkowo.

Team Member

Maciej Neumann

Kierownik Działu Sprzedaży

Telefon
+48 33 481 66 06
Kom
+48 600 915 715
E-mail
maciej.neumann@britishcar.pl
Team Member

Bartosz Janczyk

Specjalista ds. Sprzedaży

Telefon
+48 33 481 66 07
Kom
+48 882 026 332
E-mail
bartosz.janczyk@britishcar.pl
Team Member

Katarzyna Polke

Specjalista ds. Sprzedaży

Telefon
+48 33 481 66 05
Kom
+48 882 041 102
E-mail
katarzyna.polke@britishcar.pl
Team Member

Mieszko Dwornik

Specjalista ds. Sprzedaży

Telefon
+48 33 481 66 10
Kom
+48 882 025 129
E-mail
mieszko.dwornik@britishcar.pl
Team Member

Zbigniew Gnatek

Kierownik Działu Serwisu

Telefon
+48 33 481 66 20
Kom
+48 508 236 391
E-mail
zbigniew.gnatek@britishcar.pl
Team Member

Kamil Zawada

Doradca Serwisowy

Telefon
+48 33 481 66 20
Kom
+48 882 041 101
E-mail
kamil.zawada@britishcar.pl
Team Member

Paweł Szotek

Kierownik Działu Części Zamiennych i Akcesoriów

Telefon
+48 33 481 66 11
Kom
+48 882 026 331
E-mail
pawel.szotek@britishcar.pl